ВИТЕЗФЕСТ

Датум: 13. Decembar 2013 20:57 Категорија: Новости

У уторак 19.11. 2013. у препуној сали Дома културе у Чајетини по први пут је одржан Витезфест, у организацији наше школе.
       Програм су отворили чланови КУД-а Златибор, а затим је директор наше школе Иван Ивановић пожелео добродошлицу присутнима. Водитељи програма су били наш познати песник Недељко Попадић и Предраг Вуковић Пеђолино. Присутни песници рецитовали су стихове, а у програму су учествовали КУД Златибор, хор и оркестар наше школе, као и ученици музичке школе Арс нова.
       Сви присутни су уживали у  програму, а нарочито у сјајним песмама које су рецитовали Витезовци. Надамо се да ће ова манифестација прерасти у традицију и да ће се песници из читаве Србије често дружити са нама.